Strona uczestnika: CZESŁAW (Lp.103)

Imię Skąd Od Komentarzy własnych Komentarzy uczestników
CZESŁAW Katowice 2012.10.17 374 29

Wypowiedź

modlitwa o DOBREGO PREZYDENTA

Ostatnio edytowana: 2016-06-07
Już a 3 dni będziemy wybierać PREZYDENTA.
Poświęćmy, nasze Modlitwy za nas samych, nasze Rodziny i naszych Przyjaciół, abyśmy umieli przyjąć każdy wynik wyborów, bo wierzymy, że Dobry Bóg, który już dziś zna wynik wyborów .......... najlepiej wie .....
Dopomóż nam Panie Boże trwać w codziennej modlitwie za naszą Ojczyznę.
CZESŁAW z Katowic
---------------------------------
To już przeszło do historii.
Ale potrzeba modlitwy trwa nadal.
Niech codzienna modlitwa, wspiera nas samych - w trwaniu w zawierzeniu Panu Bogu.
„Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem / Polska jest Polską, a Polak Polakiem”
Dopomóż nam Panie Boże trwać w codziennej modlitwie za naszą Ojczyznę.
CZESŁAW z Katowic
----
Prosząc codziennie o pomyślność dla naszej Ojczyzny, módlmy się teraz szczególnie za Prezydenta Elekta, o siły fizyczne i psychiczne, aby wytrwał w swojej postawie moralnej. Módlmy się także za naszych Polityków, zarówno za tych, którzy przyznając się do wartości Chrystusowych słowem - czynem je potwierdzają, ale także jeszcze gorliwiej za tych, którzy głoszą, a nie czynią.
Aby jak to słyszymy w dzisiejszej w Ewangelii (Mt 5,13-16), aby byli solą ziemi.
„Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie”.
Dopomóż nam Panie Boże trwać w codziennej modlitwie za naszą Ojczyznę.
CZESŁAW z Katowic
------
Na portalu WIARA znalazłem ciekawy pomysł
Na kolana! Przecież jest ramadan!
DODANE 2015-06-18 15:25 wpomierna /varldenidag.se
Organizatorzy akcji „30 dni modlitwy za świat muzułmański” zachęcają szwedzkich chrześcijan do modlitwy, aby muzułmanie poznali Jezusa.

poniżej fragment z tego artykułu
"18 czerwca rozpoczyna się ramadan, czyli miesięczny post, który podejmują wyznawcy islamu. Organizatorzy akcji „30 dni modlitwy za świat muzułmański” zachęcają chrześcijan w Szwecji, aby w czasie ramadanu, kiedy muzułmanie zwracają szczególną uwagę na aspekt duchowy, otoczyć ich modlitwą. Chodzi o konkretne wołanie do Boga, aby muzułmanie doświadczyli osobistego spotkania z Jezusem."

W naszym kraju, też żyją MUŁZUMANIE nie tylko potomkowie Tatarów z Kruszynian czy Sokółki pod Białymstokiem, ale "współcześni" w Katowicach czy w Warszawie. Może warto (lub nawet trzeba) w naszych modlitwach za Ojczyznę , pomodlić się w ich intencji, aby i Oni znaleźli Chrystusa, najlepiej w - naszym życiu nauką naszego Mistrza.
Czesław z Katowic
--------
Zrywane kartki z kalendarza uświadamiają nam upływ czasu. Do historii odeszła kolejna Kadencja Sejmu. Trwając w modlitwie za Naszą Ojczyznę, módlmy się o łaskę Ducha Świętego, abyśmy wybrali ludzi godnych, uczciwych, głosujących zgodnie z sumieniem (a nie dyscypliną partyjną. Uwierzmy, że nasza modlitwa ma moc (weto Prezydenta w sprawie płci nie zostało odrzucone).Więc trwajmy.
Dopomóż nam Panie Boże trwać w codziennej modlitwie za naszą Ojczyznę.
CZESŁAW z Katowic
---------
We wrześniu przez POLSKIE KINA przeszedł film ewangelizacyjny, "CZY NAPRAWDĘ WIERZYSZ" mówiący o tym, że PRAWDZIWA WIARA WYMAGA DZIAŁANIA. Nasza codzienna MODLITWA ZA POLSKĘ, jest - może ukrytą, ale - jedną z form działania, które potwierdza NASZĄ WIARĘ.
Przyszłość Polski,ZALEŻY TAKŻE OD NASZEJ MODLITWY.
Dziękując Panu Bogu, za PREZYDENTA, za pozytywne zmiany przynoszone codziennie przez obecne rządzących, (włączając w to pozytywne sondaże po wypowiedzi Pani Beaty Szydło w Unii). Módlmy się i WIERZMY, tak do końca WIERZMY Panu Bogu, że nasza modlitwa ma moc wypraszania dalszych zmian.
Więc trwajmy.
CZESŁAW z Katowic
Trwając w codziennej modlitwie ufajmy Panu Bogu, że Jego Miłość zawsze zwycięża. Więc trwajmy.
Zamknij [X]

Pozostało znaków: 1000

Komentarze:

Do powyższej wypowiedzi Własne

13 Izka ( Lp.184 )
Poniższy komentarz był ostatnio edytowany: 2024-06-14

No nie wiem moze masz racje, narazie jest bardzo zle i nie wiem co będzie dalej, wszystkiemu jest winna unia Europejska.

Korzystanie z tej strony oznacza akceptację obowiązujących tutaj zasad