O co się modlimy?

Łaczy nas codzienna modlitwa do jedynego Boga o przemianę Polski zgodną z Jego zamiarami.
Bóg stworzył nas jako różnorodnych i postawił razem na jednej ziemi dla naszego dobra. Modlimy się do Niego o konkretne zmiamy (tak jak każdy z nas je czuje i rozumie), ale zawsze z zastrzeżeniem, że to On wie lepiej. Dla wielu z nas >>>

Jak się modlimy?

Tak po prostu ... z serca. Wierząc i ufając Jemu - codziennie i osobiście.
Tutaj każdy może być tym, kim jest i modlić się tak, jak uważa, że jest najlepiej, jeżeli tylko zależy mu na dobru naszego wspaniałego, Wspólnego Domu, który jest darem kochającego Boga i naszą odpowiedzialnością.

Nie tworzymy żadnej konkretnej grupy modlitwy, zatem nie łączą nas jakieś konkretne jej formy, czas, miejsce, itp. Serwis ten jest jedynie "profesjonalnym" narzędziem internetowym mającym pomóc w budowaniu jedności (ponad istniejącymi podziałami i w różnorodności) ludzi uczestniczących w konkretnych inicjatywach (grupach) modlitewnych oraz modlących się o przemianę Polski indywidualnie.

O co się nie modlimy?

Nie chcemy przeprowadzenie własnych zamierzeń, przyzwyczajeń i przekonań jeżeli byłyby sprzeczne z wolą Boga.
Uznajemy, że to On wie lepiej (niż jakikolwiek człowiek, ludzka społeczność lub cokolwiek innego) co jest dla Polski i każdego z nas najlepsze. Oprócz wiary i modlitwy, co najmniej to nas wszystkich łączy.

Korzystanie z tej strony oznacza akceptację obowiązujących tutaj zasad